به سبک مادربزرگ‌ها لباس نپوشید

به سبک مادربزرگ‌ها لباس نپوشید

زيبايي، آرايش غليظ و به‌ روز نکردن مدل موها باعث مي‌شود پيرتر به پیشنهاد برسيد. ولی بعضي انتخاب‌هاي ديگري هم در لباس پوشيدن هست که سالها به سنتان اضافه مي‌کند. خوشبختانه چنين اشتباهاتي قابل اصلاح هستند.

به سبک مادربزرگ‌ها لباس نپوشید!

دامن راسته گشاد: هدف از پوشيدن دامن‌هاي تنگ، شسته و رفته و جذاب ‌تر به پیشنهاد رسيدن میباشد ولی اگر دامنتان به درستی اندازه‌تان نباشد و برايتان گشاد باشد، اصلاً زيبا نخواهد بود. خياط مي‌تواند ظرف چند ساعت اين مشکل را برايتان برطرف بکند. دقت کنيد که قد دامن پايين ‌تر از زانوهايتان نباشد و در قسمت لگن کاملاً تنگ باشد.

کيف و کفش ست يک مدل: احتمالاً مادربزرگتان اين را بعنوان يک قانون برايتان معرفي کرده میباشد چون وقتي او به سن شما بود، همه خانم‌هاي شيک و مد روز کيف و کفش ست انتخاب مي‌کردند. ولی امروز اين هم مثل ست نمودن رژلب با رنگ ناخن شديداً از مد افتاده میباشد. مُد جديد اين میباشد که کيفتان را با کفش‌هايي ست کنيد که وقتي کسي شما را مي‌بينند بگويد، “هيچ ‌وقت فکر نمي‌کردم اين دو مدل با هم اينقدر پسندیده بيايند.”

لباس‌هاي زير و رو: هر چيزي که با هم ست باشد را نبايد انتخاب کنيد. لباس‌هاي زير و رو خيلي قديمي هستند. به‌جاي آن زير يک ژاکت يا کت ساده، يک تاپ يا بلوز طرح ‌دار بپوشيد.

کفش‌هاي پاشنه کلفت: مخصوصاً انواع پاشنه کوتاه آن. اگر به‌خاطر راحت بودن اين مدل کفش پايتان مي‌کنيد، جاي هيج بهانه‌ اي نيست چون مدل پاشنه‌ هاي بسيار زيادي الان در بازار هست که هم بسیار راحت هستند و هم طبق مد روز. بايد چيزي را انتخاب کنيد که علاوه بر راحتي بودن، شيک و به ‌روز هم باشد.

بلوز مردانه گشاد: چنين بلوزهايي اين تصور را ايجاد مي‌کند که مي‌خواهيد بدنتان را پنهان کنيد. اگر بلوز مردانه یار داريد، چرا انواع تنگ و چسبان آنکه ساسون دارند را امتحان نمي‌کنيد که اندام را فوق العاده نشان مي‌دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

منو اصلی