رنگ عوض نمودن چه آدابی دارد؟

رنگ عوض نمودن چه آدابی دارد؟

تابستان که می‌رسد ما هم میبایست رنگ عوض کنیم! باشد خود دانید؛ ولی حال که می‌خواهید رنگ عوض نمایید دست کم حواس‌تان به رنگ لباس‌هایی که می‌پوشید باشد.

ما به شما می‌گوییم هنگامی تیره می‌شوید میبایست دنبال چه رنگ‌هایی بروید. برای هماهنگی بهتر با رنگ پوست جدیدتان میبایست به قوانین احترام بگذارید و سراغ هر رنگی نروید.

نارنجی

همانطور که میدانید، نارنجی ترکیبی از 2 رنگ اصلی زرد و قرمز است؛ رنگ‌هایی که هر دو با پوست برنزه ترکیب خوبی می‌سازند، بنابراین می‌توانید به این رنگ و طیف‌های آن هم فکر نمایید.

زرد

رنگ زرد، فسفری باشد یا نباشد بالاترین شدت رنگی و تابش شدیدی دارد، به همین دلیل این رنگ یکی از رنگ‌هایی میباشد که با پوست برنزه ترکیب خوبی‌ می‌سازد. البته این را هم در پیشنهاد بگیرید که این رنگ، پوست را تیره‌تر نشان می‌دهد.

صورتی

صورتی؛ رنگ دیگری که می‌توانید زياد روی آن حساب باز نمایید، رنگ صورتی و طیف‌های گوناگون آن میباشد. معمولا پایان طیف‌های رنگ صورتی از صورتی چرک گرفته تا صورتی فسفری با پوست آفتاب سوخته پاسخ می‌دهند!

قوانین مهم رنگ عوض نمودن

در ادامه قوانین مهم برای رنگ عوض نمودن را مطالعه خواهید کرد:

• دور رنگ‌های تیره ( رنگ‌ اصلی+ سیاه)، یعنی رنگ‌هایی که در ترکیب آنان به نوعی رنگ سیاه وجود دارد خط بکشید.

رنگ‌هایی مثل سورمه‌ای، خاکستری، جگری، قهوه‌ای، سبز لجنی و… رنگ‌هایی هستند که به دليل استفاده ازتم رنگ مشکی در آنان میبایست فراموش‌شان نمایید چون مشکی در این رنگ‌ها رنگ غالب میباشد و در نتیجه اجازه نمی‌دهد پوست تیره شما چندان به چشم بیاید.

• استفاده از رنگ مشکی با پوست آفتاب سوخته ممنوع نیست مشروط بر این که رنگ غالب پوشش شما نباشد. به عبارت دیگر بصورت ترکیبی و در کنار رنگ‌های دیگر استفاده شود.

• قانون رنگ‌های گرم است. همه رنگ‌های گرم از جمله قرمز، نارنجی، زرد، کرم، آبی و سبز با پوست آفتاب سوخته جور در می‌آیند.

• قانون رنگ‌های روشن است. رنگ‌های روشن معمولا با پوست برنزه ترکیب خوبی می‌سازند ولی این ترکیب پسندیده یک شرط اساسی هم دارد آن هم این که سراغ رنگ‌های روشن با ته شید متوسط بروید.

قاعده این میباشد که لباس‌های رنگ روشن به پوست برنزه جلوه بیشتری می‌دهند. در میان رنگ‌های روشن هم که رنگ سفید حرف ابتدا را می‌زند!

در صورتی که یار دارید روی رنگ آفتاب‌ سوخته‌تان تاکید بیشتری داشته باشید، سراغ رنگ‌های روشن بروید و اگر می‌خواهید آفتاب سوختگی‌تان کمتر به چشم بیاید می‌توانید به رنگ‌هایی با تناژ تیره‌ترهم فکر نمایید.

رنگ پوست آفتاب سوخته آنچنان پر قدرت میباشد که خواه‌ناخواه روی رنگ لباس تاثیر می‌گذارد به همین دلیل بهتر میباشد بیش سراغ رنگ‌های براق بروید تا مات! در میان رنگ‌های براق هم رنگ طلایی سردمدار میباشد.

رنگ فسفری

رنگ‌های فسفری؛ رنگ‌های فسفری نسبت به میزان نوری که دریافت می‌کنند مقدار نور بیشتری را منعکس می‌کنند به همین دلیل از روشنایی خاصی برخوردار هستند. این روشنایی دقیقا همان روشنایی میباشد که شما برای جلوه بیش پوست برنزه‌تان به آن نیاز دارید، بنابراین انتخاب دیگر شما رنگ‌های فسفری مثل زرد، صورتی، سبز و نارنجی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

منو اصلی