ست کردن لباس های خاکی رنگ

ست کردن لباس های خاکی رنگ

رنگ خاکی چه رنگی است؟
خاکی رنگی است بین خاکستری و کرم روشن (یا قهوه‌ای رنگ‌پریده) و هم اصطلاحی میباشد که برای توصیف پارچه‌ای از این رنگ که در لباس‌های نظامی استفاده می‌شود، به‌کار برده می‌شود.

لباس های خاکی با ارتشی رنگهایی هستند که از کهن مورد توجه و استفاده عموم قرار می گرفته و هیچگاه از مد نمی افتد.

يكی از ویژگی ‌های رنگ خاكی اين است كه افراد را لاغرتر از آنچه هستند نشان میدهد. بنابراين گزينه خوبی برای كسانی میباشد كه اضافه وزن دارند يا درشت اندام هستند و با استفاده از رنگ و مدل لباس می ‌خواهند لاغرتر به چشم بيايند.

مزيت ديگری كه اين رنگ دارد اين است كه تقريبا جزء رنگ ‌های خنثی به شمار می ‌آيد و به راحتی می ‌توان آن را با انواع رنگ های سرد يا گرم پوشيد.


ويژگی ديگر اين رنگ اين است كه هم می ‌توان آن را در لباس های اسپرت و برای استفاده روزانه و راحت در پیشنهاد گرفت و هم لباس های سنگين ‌تر و برای مراسم رسمی ‌تر و مهمانی ها. بنابراين با انتخاب اين رنگ به ظاهر ساده با يک تير چند نشان را زده ‌ايد.

حق با شما است هماهنگ كردن يک مانتوی خاكی رنگ با رنگ شال، شلوار و حتي كيف و كفش كار راحتي نيست ولی شك نكنيد كه وقتي تركيب خوبي به دست بيايد نتيجه حتي بيشتر از انتظار شما رضايت بخش می‌شود.

مثلا هميشه يك مانتوی ساده و اسپرت خاكی رنگ با يک شلوار جين سرمه ای و يک شال سرمه ای تركيب خوبی می ‌سازد.

براي انتخاب كفش با اين مدل نيز مي‌توانيد روي كفش‌هاي تخت و مسطح يا انواع كتاني حساب كنيد و چه بهتر اگر همرنگ مانتو يا شال‌تان باشد. شال با رنگ خوشحال نيز گزينه خوبی برای پوشيدن با اين رنگ مانتو میباشد و با گرمايي كه دارد به آن جلوه زيادی می‌دهد و برای روزهای گرم تابستان هم بسيار متناسب میباشد.

نخستین رنگ های خنثی که برای انتخاب لباس به آنان توجه میشود سفید و مشکی هستند و رنگ های زمینی از خاکی گرفته تا حنایی در رتبه دوم قرار می گیرند. همه این رنگ های زمینی می توانند در زمینه تک رنگ زیاد پسندیده عمل کنند.

اگر استفاده از لباس های سر تا پا خاکی را برای خود نمی پسندید میتوانید از رنگ های غنی همچون نارنجی سوخته، خردلی و طیف های مختلف آبی در کنار رنگ های خنثی زمینی استفاده نمایید.

یک شلوار راسته خاکی رنگ، با یک کت خاکی رنگ که در قسمت کمر آن کمربندی قرار گرفته با یک کیف با طرح پلنگی و یک صندل پاشنه بلند قشنگ به پیشنهاد می رسد.

اگر شما هم جزو آن گروه از پسرهايی هستيد كه به پيچيدن شال دور گردن شان علاقمند هستند مي‌توانيد روي اين رنگ شال حساب كنيد.

معمولا شال خاكی رنگ با تی ‌شرت ساده مشكی انتخاب خوبی به پیشنهاد می ‌رسد، البته انتخاب شما فقط محدود به رنگ مشكی نيست شما می توانيد روي رنگ‌های ديگری همچون سفيد، يشمي و سرمه‌ای نيز حساب كنيد. چون تركيب شال خاكی با اين رنگ ها پاسخ خواهد داد.


مانتو خاکی با چه رنگی ست میشود ؟
رنگ سبز به سادگی با رنگ‌های خنثی ترکیب می‌شود. رنگ خاکی رنگی خنثی میباشد و به خوبی با سبز ترکیب می‌شود. اگرچه رنگ خاکی با بیش ته‌رنگ‌های رنگ سبز همخوانی خوبی دارد ولی برترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی میباشد. بنابراین اگر مانتوی خاکی دارید نظر میکنیم از شالی به رنگ سبز استفاده نمایید.

رنگ کرم یک ترکیب زیاد قشنگ با رنگ خاکی به وجود می آورد. البته اگر برای این ترکیب از خاکی تیره تر استفاده کنید جذابیت بیشتری پیدا می نمایید.

رنگ خاکی به زیبایی در کنار انواع رنگ سبز دیده میشوند.
قرمز چرک و قرمز پررنگ دو ترکیب رنگ زیاد عالی برای خاکی هستند.

رنگ سفید و خاکی را به زیبایی در کنار هم ست نمایید.
یکی از رنگ هایی که زیاد با خاکی ست میشود رنگ سورمه ای میباشد.

میتوانید به راحتی مانتو خاکی را شال و شلوار قهوه ای ست نمایید.
رنگ خاکی را به راحتی و زیبایی در کنار رنگ مشکی بکار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

منو اصلی