نکاتی مهم درمورد مد

نکاتی مهم درمورد مد

رنگ چشم یکی از زیبایی‌های طبیعی میباشد، که انتخاب رنگ‌ها میبایست بر اساس این خصوصیات طبیعی میباشد.

به عبارت دیگر رنگ‌ها توانایی شستشو دادن بیرون شما را دارند. برای مثال مردمی که رنگ پریده و کم رنگ هستند نبایستی از لباس‌های سفید که به رنگ صورتشان نزدیک میباشد استفاده کنند.

با دقت روی رنگ‌هایی که شما را جذاب می‌کند فکر نمایید و بعد آن‌ها را بپوشید.

لاغری با تک رنگ‌ها

تک رنگ‌ها می‌تواند بر اساس محیط اطراف، در یک گروه و یا در یک خانواده انتخاب شود. رنگ‌های تیره رنگ‌هایی هستند که بدن را لاغر تر نشان می‌دهد. اگر شما نمی‌خواهید همیشه یک رنگ خاص را بپوشید، به ترکیب رنگ‌های تیره فکر نمایید.

تعداد رنگ‌های محدود

طرح‌ها و رنگ‌های پر زرق و برق نمی‌توانند آن مدی باشند که شما را لاغر نشان بدهند. اگر شما سینه‌های بزرگ داشته باشید، تاپ‌های تیره شما را مناسب نشان می‌دهند و می‌توانید لباس‌های پایین تنه ی خود را روشن برگزینید.

پارچه‌های لطیف

پارچه‌های روان یکی از برترین انواع مد میباشد . بافت پارچه‌های روان به صورتی میباشد که شما را جذاب تر از پارچه‌های سفت شما را نشان می‌دهد.

سوتین متناسب

یک سینه بند خوش قواره می‌تواند گران هزینه باشد، ولی اگر شما بتوانید آن را خریداری نمایید از احساس خوبی که در بدنتان دارید لذت می‌برید و شگفت زده خواهید شد.

بافت‌های چسبان

لباس‌هایی که با الیاف مصنوعی بافته می‌شوند شاید هوس انگیز باشد. اینگونه لباس‌ها بیش برای مهمانی‌ها میباشد و برای استفاده ی روزمره ایده ی خوبی نمی‌تواند باشد. در ضمن اینگونه لباس‌ها برای هر کسی متناسب نیستند.

لبه پیراهن و لباس

پیراهن‌هایی با لبه‌های کوتاه یک مد رایج نیست. اگر شما در مورد قدتان مطمئن نیستید از پوشیدن لباس‌هایی با لبه‌های کوتاه خود داری نمایید.

لباس‌های لبه کوتاه بدن شما را بیشتر از حد بد شکل نشان می‌دهد. و اگر قد کوتاه باشید آن‌ها شما را از آنچه هستید کوتاه تر نشان می‌دهد.

لوازم کم

لوازم در مد نبایستی بیشتر از حد فراوان باشد. متاسفانه بعضی از لوازم در مد لازم هستند. اگر شما بالا تنه ای بزرگ دارید نبایستی از گردن بند‌های بزرگ و بلند استفاده نمایید.

کت‌های جعبه همچون

هیچ کس به کت‌های جعبه ای نگاه نمی‌کند. از پارچه‌های سفت دوری نمایید و در عوض کت‌هایی را برگزینید که بافتی نرم داشته باشند و با خطوط بدن شما هماهنگی بیشتری داشته باشند.

چروک در لباس‌ها

مادرتان معمولا به شما می‌گوید لباس‌هایتان را تاه نمایید. ولی اینکار درستی نیست. چون خط‌های تاه باعث می‌شود تا توجه دیگران به شکم شما جلب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

منو اصلی