پنهان نمودن اضافه وزن با لباس

پنهان نمودن اضافه وزن با لباس

پنهان نمودن اضافه وزن با لباس

برخی مواقع میبایست سراغ میانبرها رفت و اتفاقا مسیر را صحیح در خلاف جهت دور زد. برای ایستادن در مقابل وزن بالا هم شما میبایست یک راست بزنید به دل میانبرها؛ لباسی که انتخاب می‌کنید یکی از همین میانبرهاست؛

میانبرهایی که خیلی اصولی و به قاعده اضافه وزن شما را در خودشان پنهان می‌کنند. خلاصه کلام این که گاهی شما تا رسیدن به ظاهر مطلوب‌تان فقط به اندازه یک دست لباس متناسب فاصله دارید.

حال این شما و این هم لباس‌هایی که وظیفه‌شان پنهان نمودن اضافه وزن شماست! اينکه رنگهاي روشن سايز شما را بیش نشان مي بدهند و رنگهاي تيره کمتر، يک باور نادرست میباشد، ظريف يا درشت به پیشنهاد آمدن شما تنها در گرو فرم و طرحي میباشد که انتخاب ميکنيد.

• مد روز بپوشيد:

قرار نیست شما به دلیل اضافه وزن‌تان از مد روز مکان بمانید!

شما حتی می‌توانید به پیراهن‌های کار شده یا به اصطلاح گیپوردوزی شده که این روزها خیلی باب شده‌اند هم فکر نمایید مشروط بر این که مثل مدل پیشنهادی ما در آنان از گیپوردوزی‌های عمودی استفاده شده باشد!

این اپلیکه دوزی‌های عمودی با خطای دیدی که درست کردن می‌کنند اندام شما را کشیده‌تر و در نتیجه ظریف‌تر نشان می‌دهند.

البته رنگ تیره آنان هم مزید بر علت شده و همه چیز را همان ‌طور قبل می‌برد که شما می‌خواهید!

• یک نظر پاییزی:

این هم یک نظر ویژه که می‌توانید بسته به جنسی که برای پارچه آن انتخاب می‌کنید در پاییز و حتی زمستان امسال به عنوان مانتو و حتی پالتو رویش حساب باز کنید.

این مدل به‌دلیل گشادی کت که اتفاقا مطابق با طراحی‌های طراحان مد جهانی برای پاییز امسال هم هست درشتی اندام شما را پشت خودش پنهان می‌کند.

بلندی آن هم به طور کامل روی کمر و شکم شما را می‌پوشاند بنابراین جایی برای نگرانی نیست! مدل فون دامن میدی آن هم همه چیز را تکمیل می‌کند.

پنهان نمودن اضافه وزن با لباس• نگران اختلاف سایز نباشید:

باز هم یک نظر مخصوص خانم‌هایی که بیش از اضافه وزن از اختلاف سایزشان ناراضی هستند. این پیراهن برای خانم‌هایی متناسب میباشد که بالاتنه ظریف ولی پایین‌تنه درشتی دارند.

مدل آزاد قسمت بالاتنه و در عوض برش فون و ساده دامن این پیراهن، مشکل این گروه را به طور کامل برطرف می‌کند. کمربند آن هم اجازه نمی‌دهد برآمدگی شکم شما چندان به چشم بیاید.

اگر این مدل را می‌پسندید کافی میباشد کمی سلیقه به خرج دهید و کیف و کفش‌تان را به رنگ همین کمربند برگزینید تا همه چیز تکمیل شود!

• این کت مخصوص شماست:

برای دور زدن اضافه وزن‌تان می‌توانید به کت و دامن هم فکر نمایید البته به شرطی که در انتخاب طرح آن دقت کنید! در انتخاب کت و دامن میبایست کت‌هایی با یقه‌های معمول مثل انگلیسی و … را فراموش كرده و در عوض به یقه‌های ساده مثل مدل پیشنهادی ما فکر نمایید.

ظرافت این یقه اندام شما را ظریف‌تر نشان می‌دهد. اگر با مشکل بزرگی شکم هم دست به گریبان هستید به کتی مثل نمونه پیشنهادی ما فکر نمایید.

برش آزاد این مدل همه چیز را روبه‌راه می‌کند. نکته دیگری که نبایستی فراموش نمایید بلندی کت است؛

شما میبایست سراغ کت‌هایی بروید که به طور کامل روی کمر و شکم شما را می‌پوشانند. دامن‌های میدی‌(زیر زانو) را هم فراموش نکنید!

• به تعادل فکر کنید:

این مدل ویژه خانم‌هایی میباشد که غیر از اضافه وزن از اختلاف سایز هم‌رنج می‌برند! اگر بالاتنه درشتی دارید و برخلاف آن سایز پایین تنه‌تان نرمال میباشد به این مدل و نمونه‌های مشابه آن فکر نمایید.

رنگ یک دست آن به کشیده و در‌نتیجه لاغرتر به پیشنهاد رسيدن شما یاری می‌کند.

بالاتنه ساده آن هم اجازه نمی‌دهد شما چاق‌تر از آنچه هستید به پیشنهاد بيايید در عوض گره و چینی که در قسمت پایین لباس درست کردن شده سایز پایین‌تنه‌تان را بیش نشان می‌دهد و نتیجه هم این که اندام شما به تعادل می‌رسد!

• یک دلیل موجه:

برای نظر این مدل به خانم‌هایی که قرار نیست تسلیم اضافه وزن‌شان شوند یک دلیل موجه داریم. نوارهای مشکی که در حاشیه این مدل کار شده‌اند دقیقا همان دلیلی میباشد که این لباس را برای شما ایده‌آل می‌کند.

تیرگی و کشیدگی این نوارها اجازه نمی‌دهد که اضافه وزن شما به خصوص در قسمت پهلوها چندان به چشم بیاید.

کشیدگی این نوارها باعث می‌شود قد شما بلندتر به پیشنهاد بیاید که خودش یک ورق برنده میباشد برای پنهان شدن اضافه وزن شما! با این پیراهن فقط مجازید به کیف و کفش مشکی فکر نمایید و نه غير از اين …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

منو اصلی