چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟

چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟

ساعت‌ها ایستادن جلوی کمد لباس‌ها و فکر نمودن به اینکه کدام لباس‌ها را و با چه رنگی می‌توان پوشید یکی از سخت‌ترین و وقت‌گیرترین کارهای ا‌ست که در طول روز می‌توان انجام داد؛

مانتوی کوتاه یا بلند؟ رسمی یا کژوال؟ شال یا روسری؟ و ولی مقام چالش‌برانگیزترین انتخاب می‌رسد به انتخاب شلوارهای جین یا پارچه‌ای!

معمولا شلوارهای پارچه‌ای به راحتی در این رقابت از دور خارج می‌شوند؛ چون اغلب اینطور به پیشنهاد می‌رسد که ست نمودن مانتو با شلوارهای پارچه‌ای سخت میباشد یا حتی شاید شلوارهای پارچه‌ای قشنگ نیستند و نقشی در خوش‌تیپی شما نخواهند داشت!

اگر شما هم روزانه با این دغدغه مواجه هستید و برای پوشیدن مانتوی دلخواهتان با شلوار پارچه‌ای مطمئن نیستید، ضروری میباشد این مطلب را بخوانید و با اصول این كار آشنا بشوید تا از فردا صبح در چشم بر هم زدنی یك ست مانتو و شلوار پارچه‌ای هماهنگ بپوشید.

اگر شلوار پارچه‌ای داخل کمدتان را استفاده نکرده‌اید و فکر می‌کنید بعد از این هم استفاده نخواهید کرد، یا اگر پس از خواندن این مطلب تصمیم گرفتید یک شلوار پارچه‌ای خوش هزینه و قشنگ در کمدتان داشته باشید.

آشتی با شلوار پارچه ای!

یک شلوار پارچه‌ای برای روزهای گرم تابستان می‌تواند خیلی پرکاربرد و راحت باشد، ضمن اینکه مدل‌های زیاد گوناگون، شیک و مدرن شلوار پارچه‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا با هر سلیقه‌ای که دارید شلوار مورد پسندتان را برگزینید.

در واقع شلوارهای پارچه‌ای می‌توانند در عین راحتی زیاد شیک و مدرن باشند. یک خانم شیک‌پوش از این حقیقت آگاه میباشد که همیشه نمی‌توان شلوار جین پوشید و گاهی ضروری میباشد که از مدل‌های شلوار پارچه‌ای برای کامل نمودن استایل خود استفاده بکند.

شاید عده‌ای تصور کنند شلوارهای پارچه‌ای خسته کننده یا از مد افتاده هستند ولی این شلوارها جزء لباس‌های کلاسیک محسوب می‌شوند و علاوه بر این مزایای زیادی دارند که مهم‌ترین آن، راحتی، تنوع رنگ و مدل بالا نسبت به شلوارهای جین میباشد. بنابراین هر خانمی به یک یا چند عدد شلوار پارچه‌ای در کمد لباس‌های خود نیاز دارد.

ست مانتوهای ساده با شلوار پارچه ای گل دار

یکی از انواع ترند و متناسب شلوار پارچه‌ای، طرح گلدار میباشد. امکان دارد ست نمودن آن ریسکی به پیشنهاد بیاید ولی این شلوار با مانتوی نسبتا گشاد یا شومیز سفید جلوبسته‌ای که تا روی زانو باشد ست زیبایی را می‌ساز. صندل‌ها را برای تکمیل این ست در فصل تابستان فراموش نکنید!

ست مانتو اداری با شلوار پارچه ای

پرکاربردترین مورد استفاده‌ی شلوار پارچه‌ای، ست آن با مانتوی اداری است. این شلوارها معمولا از جنس کرپ دوخته می‌شوند تا علاوه بر راحتی، دوام بیشتری داشته باشند. با توجه به قد مانتویی که برای محل کارتان می پوشید می‌توانید شلوارهای پارچه‌ای راسته تا کمی گشاد را ست کنید و ظاهری شیک، راحت و رسمی داشته باشید.

ست مانتو جلوباز با شلوار پارچه ای

این مدل شلوار، پرتکرارترین و تیپیکال‌ترین شلوار پارچه‌ای است که در انواع جنس‌ها و رنگ‌ها دیده‌اید. این شلوار با مانتوی راسته و صندل‌های کلاسیک یا پاشنه بلند استایل چشمگیری به شما می‌دهد. می‌توان این شلوار را با تیشرت‌های معمولی، بلوز یا تاپ جلو گره‌ای، اسنیکرز و با مانتوی جلو باز ساده‌ای به خوبی ست نمود.

ست شلوار پارچه‌ ای پلیسه با مانتوی کوتاه

این مدل را می‌توان با مانتوهای جلو یا بغل چاک دار A شکل یا مدل‌های کوتاه به همراه گوشواره‌های قشنگ ست نمود. میبایست دقت داشت که برای استایل نمودن با این شلوار مانتوهای خیلی بلند قشنگ به پیشنهاد نمی‌رسند. بسیاری از سلبریتی‌ها و فشن بلاگرها این مدل را با کمربند های قشنگ می‌پوشند.

ست شلوار پارچه‌ ای گشاد با مانتو بلند و کوتاه

اگر قد شما متوسط یا بلند میباشد می‌توانید این مدل شلوار پارچه‌ای را با مانتوی بلند ست نمایید. می‌توانید هم مانتو و هم شلواری را طرح‌دار برگزینید.

هم چنین همیشه می‌توانید این مدل را با تاپ ساده یا بلوزهای جلو گره‌ای بپوشید. برای داشتن استایل هیپی یا بوهو می‌توانید این شلوار را با تیشرت اسپرت، یقه اسکی سفید یا کلاسیک برای لایه‌ی زیری استایل به همراه باندانا ست نمایید و با این تیپ فوق العاده به پیشنهاد برسید.

شلواری‌های کوتاه یا برمودا همه کاره هستند! آن را با تیشرت‌های ملایم، گردنبندهای درشت و کفش پاشنه بلند ست نمایید و برای انتخاب مانتو رویی نگرانی نداشته باشید!

برای داشتن ظاهری جذاب، تیشرت ساده با مانتو کتی چرم، جیر و اسنیکرز را با شلواری برمودا ست نمایید. می‌توانید آن را با اُور کت‌های اور سایز یا سوئیشرت و بوت هم بپوشید.

این سبک شلوار حتی با مانتوهای بلند و جلوباز، بارانی‌های بلند هم شیک و جذاب به پیشنهاد می‌رسد.

ست مانتو سنتی با شلوار پارچه‌ ای چاک‌دار

شلوار پارچه‌ای چاک‌دار با لباس‌های سنتی به خوبی ست می‌شود، یک مانتوی سنتی که قسمت کنار یا جلوی آن چاک دارد را با این شلوار بپوشید و بدرخشید. به این استایل می‌توانید اسنیکرز یا صندل رومی را اضافه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

منو اصلی